MU-MN200S0-BG14 MINI USB B TYPE
Categories:
USB Jack
Mini USB
Related products
AJS-BD-5
Read more
mini USB Jack 14 pins
Read more
AJS-001-AW
Our Products
Modular PCB Jack
Side Entry Modular Jack
Top Entry Modular Jack
Low Profile SMT Modular Jack
Ganged Modular Jack
MagJack with Transformer
10p10c Modular Jack
Modular Jack with LED
Double Deck Gang Modular Jack
In-line Coupler
Keystone Jack
PLUG
4P Plug
6P Plug
8P Plug
Cat. 5e
Cat. 6
Cat. 7
SFP Cage Connector
single port
Ganged (Single Row)
Stacked (Dual Row)
USB Jack
USB 3.0
USB C Type
USB A Type
USB B Type
Micro USB
Mini USB
IEEE 1394
HDMI Connector
HDMI Adaptor
HDMI Cable
HDMI Connector
FFC/FPC Connector
DC Power Jack
Earphone/OPTO Jack
Mini DIN Jack
Dual Right Angle
Single Right Angle 3-9 pins
RCA PIN Jack
Terminal Blocks
Zebra Connector
Probe Pin
Standard 1.27mm 2.0mm 2.54mm 3.0mm